Kontaktai

Sveiki, esu Renata Globienė, Smilga Uoga fotografė. Tikiu, kad labai svarbu pažinti žmogų, kuris dalyvaus Jūsų ypatingoje akimirkoje, tad kviečiu susipažinti. Kodėl Smilga Uoga? Uogos ant smilgos ne vienam primena gražiausias vasaras, o likimas lėmė, kad gyvenu Žemuogių gatvėje. Tad slapyvardis gimė natūraliai. Tikiu, kad šie du žodžiai kelia geras emocijas, tad net pirmą kartą tai išgirdęs žmogus truputį šypteli ir pagalvoja apie savo gyvenimo uogas ant smilgos. Fotografija žavėjaus nuo paauglystės, o rimčiau į tai pažvelgiau 2012 metais, kai užsirašiau į kursus pas dėstytoją ir fotografą Raimundą Bulotą. Labai žaviuosi Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės fotografijomis, mėgaujuosi užsienio fotografų Oleg Oprisco, Lindsay Adler ir David Lazar darbais, jie yra tikras įkvėpimas! Savo kelyje į profesionalią fotografiją dirbau ir Lietuvoje garsių fotografų asistente, tam, kad įgyčiau žinias per praktiką. Ši patirtis lėmė, kad susikūriau savitą stilių, gebu perteikti emocijas. Mano mėgiamiausias fotografijos žanras yra portretas. Nuostabu matyti, kaip fotosesijos metu klientas atsipalaiduoja, parodo savo nuoširdžią šypseną, emocijas, pasineria kartu į kūrybos procesą. Kai pajauti ir įžvelgi žmogaus vidų, imi pasakoti jo istoriją nuotraukomis – išeina geriausias rezultatas. Mane labai įkvepia žmonės, kartais net einant gatve gali pamatyti veidą, emociją, kurią norisi pagauti, nufotografuoti. Daug dirbu su merginomis, moterimis, jų bruožus ir šypsenas norisi pagauti foto kadre ir įamžinti.

Svarbūs punktai renkanti fotografą vestuvėms, krikštynoms, asmeninei fotosesijai:

• Peržiūrėkite fotografo darbus, jų turi būti įvairių, su skirtingo tipo žmonėmis – tuomet tikrai žinosite, kad fotografas geba dirbti su skirtingo tipažo žmonėmis.

• Pasiskambinkite, pasikalbėkite, jei įmanoma – susitikite. Bendros kalbos radimas, susikalbėjimas yra svarbu, kad Jūsų nuotraukos būtų šiltos, asmeniškos. Susitikimo metu klauskite, siūlykite – žmogiško kontakto užmezgimas yra labai svarbu, kitu atveju bus sunku atsipalaiduoti. 

• Ypatingai svarbiai progai užsisakykite bandomąją fotosesiją. Ji parodys ar gausite reikiamą rezultatą, aptarsite, kurios nuotraukos Jums labiausiai patinka, kokiu kampu fotografas turėtų dažniau Jus užfiksuoti. 

• Jei fotosesija suplanuota permainingu oru – turėkite ir alternatyvias vietas. Tačiau kartais verta šiek tiek sušlapti lietuje, nes galima pagauti nuostabių emocijų ir kadrų. Aptarkite tai su savo fotografu. Geras fotografas tikrai pasiūlys idėjų, kaip išnaudoti pasikeitusį orą. 

• Rinkitės fotografą ne tik pagal matytas nuotraukas internete, bet pagal visus aukščiau paminėtus punktus. Malonu girdėti, kad klientai dėkoja už šiltą, nuoširdų bendravimą. Visada stengiuosi rasti bendrą kalbą, pasiūlyti idėjas. Juk esu Jūsų šventės dalis, tad noriu, kad visi dalyviai būtų atsipalaidavę, o aš galėčiau užfiksuoti gražiausias jų akimirkas ir emocijas. 

Pamenu vestuves Vilniuje Šv. Onos koplyčioje, jaunieji giedojo kartu su savo choru (kuriame dainuoja), tai buvo kažkas neapsakomai gražaus! Tokios akimirkos, nuotaikos pajautimas, visų šventės dalyvių emocijas persmelkia ir sukuria nuostabią atmosferą, kuri atsispindi ir nuotraukose. Ieškote fotografo savo šventei?

Susisiekime, pasikalbėkime ir aptarsime dėl Jūsų vestuvių, krikštynų, asmeninės fotosesijos ar kitos šventės įamžinimo. 

 El. paštas: smilgauoga@gmail.com

Telefonas: 8 696 06454